Dekoracje i figurki z tworzywa

Dekoracje i figurki z tworzywa

Figurki na tort

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę na urodziny lub inną okazję dla bliskiej Ci osoby, najlepszym pomysłem jest sprezentować oryginalnie przyozdobiony tort. Niemal każdy pragnie, aby dotyczące go święto było wyjątkowym i wartym zapamiętania dniem. Unikalne słodkości, gotowe do poczęstowania wszystkich zgromadzonych to na prawdę niezły plan. Daj z siebie wszystko i przygotuj na tę okazję wyjątkowy tort przyozdobiony produktami, które najbardziej kojarzą Ci się z obdarowywaną osobą. Oprócz jadalnych dekoracji, na przykład tych z cukru czy opłatka, warto sięgnąć po ozdoby z tworzywa. Wśród nich warto zwrócić uwagę na gotowe figurki na tort.

Figurki z tworzywa – jak je wykorzystać?

Figurki na tort wykonane z tworzywa sztucznego zawsze przyprawiają o zachwyt, bez względu na to czy przedstawiają śmieszne postaci, czy stanowią dekoracje wpisujące się w poważny charakter uroczystości. Są bowiem dostępne figurki na przyjęcia dla dzieci z postaciami z bajek, autami, lalkami, czy zwierzakami. Oprócz tego typu ozdób sięgnąć możesz po figurki weselne, przedstawiające młodą parę lub takie, które obrazują dzieci komunijne. Takie figurki z tworzywa to idealny pomysł na spersonalizowany i dopasowany do solenizanta prezent. Szczególnie, jeśli ta osoba jest łasuchem! Figurki na tort nadadzą charakteru nawet najprostszej formie tortu. Produkty te wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, są więc bezpieczne i mogą mieć kontakt z żywnością. Figurkę zakończoną ostrym szpicem wbijesz w każde wykończenie tortu – od masy cukrowej po kremy śmietanowe, czekoladę, marcepan, a nawet galaretkę.

Taka niebanalna dekoracja to wisienka na całej tortowej kompozycji. Sprawdź oferowane przez nas figurki na tort i zdecyduj, która odpowiada Ci najbardziej!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.