Serwetki papierowe

Serwetki papierowe

Serwetki papierowe ozdobne

Różnorodne serwetki papierowe to niezbędny element w domach, restauracjach na spotkaniach plenerowych. To piękna dekoracja stołu oraz niezwykle praktyczny detal, bez którego ciężko jest zaplanować codzienny i odświętny posiłek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Kochasz dekoracje w Twoim domu? Na pewno wiesz jak istotną rolę na każdym rodzinnym spotkaniu i uroczystości pełni nakrycie stołu. To te elementy decydują o wyglądzie i przebiegu całej uroczystości. Przy nakrywaniu i dekorowaniu stołu w jadalni znaczenie ma każdy nawet najmniejszy element. Wszystko musi do siebie pasować i tworzyć jedną całość. Dlatego modne serwetki to element obowiązkowy na każdym stole.

Eleganckie serwetki papierowe na stół – jak złożyć serwetki papierowe

Kilku warstwowe serwetki z papieru lepiej chłoną wilgoć i doskonale sprawdzają się jako kieszonki na sztućce. Odpowiednio złożone są równorzędną dekoracją stołu, tak jak kwiaty, świeczniki czy odświętna zastawa. Serwetki ozdobne mogą mieć bogate wzornictwo lub być jednokolorowe tak jak popularne serwetki gastronomiczne. Bogaty wybór serwetek papierowych dostępnych w naszym sklepie internetowym sprawi, że bez trudu wybierzesz najlepsze dla siebie modele i wzory. Serwetki dekoracyjne sprawdzą się doskonale w każdym domu. Uzupełnią dekorację stołu, ochronią ubrania gości i pomogą utrzymać czystość w czasie posiłku. Jesteśmy przekonani, że dekoracyjne serwetki wykonane z papieru są produktem niezbędnym również i w Twoim domu.

Szukając wyjątkowych dekoracji zobacz na toppery na tort i świeczki urodzinowe obecne w naszej ofercie. To dekoracje dzięki którym Twoje wypieki zyskają nowe oblicze.