Modecor

Modecor

Barwniki w żelu Modecor

Gdy chcesz aby Twoja przygoda z pieczeniem i przygotowywaniem deserów nabrała nowych barw sięgnij po spożywcze produkty zapewniające intensywny kolor. Barwniki spożywcze pozwolą Ci na stworzenie ciast, ciasteczek, mas i kremów w zachwycających barwach. Będą niezbędne do Bożonarodzeniowych pierników i wielkanocnych ciast. Również urodzinowe torty staną się pełne radosnych kolorów.

Modecor barwniki spożywcze w żelu

W naszym sklepie znajdziesz markowe produkty włoskiej firmy Modecor, gwarantujące wysoką wydajność i łatwe wrabianie się w masę. Sięgnij po nowe kolory dla Twoich wypieków. Ten barwnik rozpuszczalny jest w wodzie, możesz go dodać do napojów, galaretek i lodów. To sprawia, że możliwości zastosowania tych barwników ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Dodatkowo jest to produkt bezglutenowy, bezpieczny dla osób uczulonych na gluten. Barwniki w żelu to bardzo uniwersalne artykuły spożywcze, dzięki nim zabarwisz masy maślane i budyniowe, marcepan, lukier plastyczny oraz ciasta kruche i biszkoptowe. Dodane to produktów cukierniczych nie zmieniają ich smaku i konsystencji co sprawia, że można ich bezpiecznie używać. Wykonane na bazie cukru, żele marki Modecor mogą być używane w przemyśle spożywczym, ale nie są przeznaczone do bezpośredniego spożycia.

Barwnik spożywczy Modecor – intensywny kolor i łatwa aplikacja

Barwnik spożywczy w żelu marki Modecor dostępny jest w wygodnych do używania tubkach o różnej pojemności. Dzięki żelowej konsystencji pozwalającej na łatwe dozowanie rozprowadzanie barwnika w masie czy cieście jest bardzo proste. W zależności od bazy i użytej ilości żelu barwniki pozwalają uzyskać pastelowe odcienie lub intensywne kolory. Dozując powoli barwnik w żelu możesz uzyskać dowolny, potrzebny kolor Twojego ciasta czy masy.

Każde opakowanie barwników wyposażone jest w wygodny zakraplacz, umożliwiający precyzyjne dozowanie żelu. Dzięki temu możesz z łatwością uzyskać potrzebny odcień. W naszej ofercie znajdziesz również barwniki spożywcze marki Wilton.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników