Szablony

Szablony

Szablony cukiernicze do czekolady, aerografu, izomaltu i innych mas cukierniczych

Szukasz nowych sposobów na dekorowanie swoich ciast, tortów, ciasteczek a nawet gorących napojów? Mamy dla Ciebie różnego typu szablony, które możesz wykorzystać w ciekawy sposób. Wykonane z miękkich i nieprzywierających materiałów pozwalają na dekorowanie różnego typu powierzchni areografami, posypkami, barwnikami w sprayu, cukrem pudrem czy jadalnym brokatem. Wszystkie torty, babeczki i ciasta pokryte masą cukrową, tynkiem maślanym czy lukrem królewskim mogą zyskać zachwycający blask, dzięki dekoracjom wykonanym z użyciem naszych szablonów kulinarnych. Do dekoracji za pomocą szablonu, możesz wykorzystać również kakao lub cynamon tworząc z nich wzory na Twojej porannej kawie lub gorącej czekoladzie. Tak rozpoczęty poranek będzie wyjątkowy i doda Ci sił na cały dzień.

Szablony kulinarne do dekorowania ciast, ciastek i tortów

Szablony cukiernicze mogą mieć dowolny wzór i przedstawiać najróżniejsze postacie. Bardzo popularne są kwiatowe lub geometryczne wzory, pozwalające na elegancką dekorację tortów. Z nimi stworzysz piękne, słodkie dzieła sztuki na wesele, komunię czy urodziny. Wykonanie zdobień, ciast i tortów za pomocą szablonów do tworzenia dekoracji jest bardzo proste. Bez trudu korzystając nich, udekorujesz wypiekane słodkości w swojej kuchni. Do stworzenia dekoracji możesz wykorzystać barwniki w sprayu, kolorowe masy, lukier królewski lub jadalny brokat. Nasza strona oferuje je wszystkie.

Szablony kulinarne i cukiernicze do dekorowania

Szablony kulinarne to produkty, które po wykorzystaniu można wyczyścić delikatnym środkiem myjącym i użyć ponownie, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Szablony to świetna propozycja dla amatorów słodkich dekoracji, jak też dla zawodowców. Aby wygodnie tworzyć dekoracje z kremów i lukrów potrzebne będą Ci wysokiej jakości szpatuły i łopatki cukiernicze. W naszym sklepie proponujemy produkt powstały na bazie mocnych, bezpiecznych dla zdrowia tworzyw sztucznych. Razem z kolorowymi barwnikami i masami tworzą doskonałą spółkę dzięki której poznasz nowe techniki i udoskonalisz swoje umiejętności. Zobacz na nasze szablony i przekonaj się jak łatwe jest dzięki nim otrzymywanie doskonałych dekoracji wyglądających idealnie z każdej strony. Dopilnuj niech szybko znajdą się w Twoim koszyku. Zamów potrzebne produkty na naszej stronie, szybka dostawa sprawi, że oczekiwanie nie będzie długie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8