Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne

Akcesoria do pieczenia ciast

Czy nasze kuchnie są dziś wyposażone w produkty i akcesoria do pieczenia tak samo jak kuchnie naszych babć? Mogą, ale jednoczenie wcale nie muszą tak wyglądać! Przypominasz sobie z dzieciństwa aromat świeżo upieczonego ciasta unoszący się w całym domu? Nasze babcie były mistrzyniami domowych wypieków, a my dziś możemy być tak jak one szczególnie, że mamy dostęp do szeregu przeróżnych akcesoriów do pieczenia ciast.

Akcesoria do ciast – wszystko, czego potrzebujesz

Kto nie lubi domowych wypieków? Jeśli jesteś miłośnikiem słodkiego szaleństwa, musisz w swojej kuchni mieć przynajmniej najważniejsze wyposażenie ułatwiające pieczenie, oraz gadżety do przygotowywania wypieków. Podstawowe akcesoria do pieczenia to obowiązek każdej dobrej pani domu. Dzięki nim stworzysz smaczne i jednocześnie oryginalne wypieki.

Akcesoria do pieczenia – tortownice i formy

Jeśli chcesz swoje domowe wypieki wznieść na wyższy poziom, warto pomyśleć o tym, aby mieć w swojej kuchni kilka rodzajów form. Pieczenie będzie wtedy łatwiejsze i przyjemniejsze, a Ty będziesz mieć wybór w razie konieczności przygotowania ciasta lub biszkoptu o różnych rozmiarach. Akcesoria do pieczenia takie jak formy i foremki zazwyczaj mają różny kształt i różne przeznaczenie. Tortownice pomogą nam przygotować wymarzony tort na każdą okazję. Są otwierane, dzięki czemu bez problemu wyciągniesz swój wypiek, aby przełożyć go na podkład lub paterę. Tortownice to funkcjonalne akcesoria, które służą głównie do pieczenia bazowych ciast i biszkoptów właśnie pod tort. Pomagają one też zachować kształt, kiedy swoje słodkie dzieło chcesz przełożyć masą. Dzięki dużej liczbie funkcjonalności jakie mają pozostałe formy, bez wątpienia upieczesz doskonałe ciasto. Masz do wyboru regulowane formy-opaski w kształcie kwadratu lub prostokąta, okrągłe formy do tarty i te do pieczenia bagietek, a nawet silikonowe formy w kształcie auta! Małe foremki posłużą do pieczenia babeczek i muffinek.

Akcesoria kuchenne – przybory kuchenne i gadżety przydatne do pieczenia ciast i ciasteczek

Foremki do babeczek to produkty dla miłośników małych łakoci. Wykorzystać tu można wygodne w czyszczeniu silikonowe foremki. Papierowe papilotki są zazwyczaj jednorazowe i dzięki nim nie musisz martwić się myciem – zjedz swoją muffinkę a papierowej foremki się pozbądź lub jeśli jest czysta – zachowaj na później! Baw się kształtami z użyciem naszych foremek do ciastek i pierników. Dostępne są metalowe, lub plastikowe w różnych kolorach. Pamiętasz jeszcze smak pysznych rurek z kremem, kupionych w budce na plaży? Teraz możesz zrobić je samodzielnie. Skorzystaj z naszych foremek do rurek! Stolnica i mata silikonowa oraz wałki pomogą Ci przygotować ciasteczka i pierniki. Artykuły takie jak pędzelki i łopatki będą niezbędne przy pokrywaniu przygotowanego ciasta czy babeczki masłem, lub po upieczeniu – na przykład lukrem. Łyżki, nabierki, lejki i dozowniki – to wszystko znajdziesz w szerokiej gamie naszych produktów. Do podania gotowych wypieków użyj naszych miseczek i pucharków. Czego potrzebujesz jeszcze do upieczonego ciasta? Koniecznie przeczytaj wpis na temat dekorowania ciast i tortów.

Sprawdź też nasze akcesoria ułatwiające dekorowanie ciast i tortów (np. rękaw cukierniczy) oraz inne funkcjonalne przybory przydatne w Twojej kuchni! Akcesoria do pieczenia dostępne w naszym asortymencie to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasze akcesoria do pieczenia doskonale sprawdzają się w każdej kuchni i możesz mieć pewność, że posłużą przez długie lata.

Zobacz też nasze akcesoria cukiernicze!

Pokaż więcej