Dekoracje z cukru

Dekoracje z cukru

Cukrowe dekoracje na tort

Co zrobić aby podnieść wizualną wartość tortów, ciast czy babeczek? Wygodnym i niewiarygodnie szybkim rozwiązaniem są dekoracje cukrowe. Nie jest istotne, czy jesteś zawodowcem w pieczeniu, czy znajdujesz się na początku swojej cukierniczej przygody. Dzięki tym barwnym i uroczym dodatkom Twoje wypieki nabiorą zupełnie innych cech, a małe i duże słodkości staną się prawdziwymi dziełami sztuki kulinarnej. Zobacz, co w Twoich cukierniczych przebojach zmienić mogą nasze cukrowe dekoracje na tort.

Dekoracje tortów i dekoracje imprezowe

Wszystkie cukrowe dekoracje są wykonane, jak sama nazwa wskazuje, z cukru. Precyzyjniej mówiąc z masy cukrowej do modelowania, która od dawna pełni funkcję doskonałego cukierniczego narzędzia i znajduje szerokie zastosowanie w kuchni każdego zapalonego cukiernika. Wszystko dzięki jej strukturze, która jest elastyczna i można formować ją w dowolne kształty, a także wydobywać z niej najdrobniejsze detale. Masa ta jest też słodka i smaczna, dlatego też zrobione z niej dekoracje cukiernicze można bezpośrednio zjeść wraz z kawałkiem tortu czy ciasta, sprawiając tym ucztę dla kubków smakowych. Fakt, że dekoracje z cukru są jadalne jest z pewnością dużą zaletą, porównując je chociażby do dekoracji z tworzywa, które nie nadają się do spożycia. Ciężko jest przygotować masę cukrową samodzielnie. Należy ona do jednych z bardziej wymagających materiałów i nie jest łatwo uzyskać efekt doskonale plastycznej konsystencji. Przychodzimy więc z pomocą, i proponujemy szereg gotowych dekoracji z cukru. Dostępne są aplikacje na różne okazje, urocze kwiaty, pocieszne figurki i naprawdę wyjątkowe kompozycje rozmaitych elementów. Takie dekoracje robią wrażenie, będąc jednocześnie perfekcją w najmniejszym detalu. Przypadają one do gustu również dzieciom. Tym bardziej, kiedy przedstawiają kolorowe postaci z ulubionych bajek. Wykorzystaj potencjał tych słodkich dodatków i twórz tematyczne torty i inne desery: na urodziny, komunię, czy walentynki. Dodawanie gotowych elementów z cukru na tort, czy babeczki pokazuje, że Twój cukierniczy warsztat jest na naprawdę wysokim poziomie.

Postępuj jak prawdziwi, doświadczeni cukiernicy! Sprawdź nasz asortyment i wybierz cukrowe dekoracje, które najbardziej przypadły Ci do gustu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5