Wilton

Wilton

Barwniki w żelu Wilton

Szukasz sposobu na uzyskanie wyjątkowych kolorów i barw w swoich wypiekach i deserach. Chcesz rozpocząć przygodę z kolorem i barwami? Wypróbuj oferowane na naszej stronie barwniki w żelu Wilton i rozpocznij pełną radości przygodę z barwami. W naszym sklepie dostępne są również barwniki w żelu innych producentów takich jak Powergel, Foodcolours czy Modecor. Dzięki nim rozwiniesz swoje umiejętności i przygotujesz tęczowe produkty takie jak oferują profesjonalne cukiernie. Kolorowe kremy, barwne ciasta i cudownie barwne masy już czekają aby je przygotować razem z profesjonalnymi barwnikami w żelu marki Wilton.

Barwniki spożywcze w żelu Wilton

Barwniki spożywcze to produkty niezbędne w każdej kuchni w której chcemy tworzyć kolorowe desery. Dzięki żelowej konsystencji są proste w aplikacji i sprawdzają się przy barwieniu kremów, ciast, galaretek i innych deserów. Dzięki dodaniu niewielkiej ilości barwnika proste ciasteczka staną się jedyne w swoim rodzaju. A znane już ciasto nabierze nowego wyglądu. Dodanie nawet niewielkiej ilości barwiącego żelu Wilton wprowadzi Twoje ciasta, babeczki i dekoracje w nowy barwny wymiar.

Barwnik spożywczy w żelu jak używać?

Barwniki w żelu są bardzo wydajne, ich konsystencja sprawia, że łatwo je dozować, a nawet mała ilość pozwala na uzyskanie soczystych barw. Najlepiej dozować je powoli, stopniowo dodając kolejne porcje barwnika tak długo aż uzyskasz oczekiwany kolor masy lub ciasta. Czekają na Ciebie takie kolory jak kość słoniowa, królewski błękit czy czerwony świąteczny. Różne kolory barwników, możesz ze sobą łączyć tworząc niespotykane kolory i nowe odcienie. Zobacz również inne nasze produkty z kategorii akcesoria cukiernicze i rozwijaj swoją pasję cukierniczą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10