Świeczki urodzinowe, fontanny

Świeczki urodzinowe, fontanny

Świeczki urodzinowe i fontanny tortowe

Żadne przyjęcie urodzinowe nie może odbyć się bez ozdobnych świeczek dopasowanych do solenizanta i tematyki przyjęcia. Wybierając odpowiednie świeczki urodzinowe lub fontanny tortowe możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt i przygotować wyjątkowy tort. To idealne rozwiązanie na specjalne okazje. Niezależnie czy organizujesz urodziny dla swojego dziecka lub dla osoby dorosłej odpowiednio dopasowane świeczki będą przysłowiową wisienką na torcie. To one zadecydują o końcowym efekcie jaki wywoła tort, dlatego warto poświęcić czas, i wybrać te najlepsze.

Świeczki urodzinowe na tort

Świeczki urodzinowe mogą mieć bardzo różny kształt. Bogaty wybór w naszym sklepie sprawia, że bez trudu znajdziecie idealny model i wzór. Możecie zdecydować się na pojedyncze modele i wybranie ich w takiej ilości, ile lat ma solenizant lub zdecydować się na świeczki w kształcie cyfry, dzięki którym powstanie odpowiednia liczba. Wybór tego typu produktów w naszym sklepie jest bardzo duży, więc na pewno znajdziecie w naszej ofercie to czego szukacie. Małe i duże modele, wielokolorowe i mające jedną barwę pozwalają dopasować je idealnie zarówno do przygotowywanego tortu jak i wieku solenizanta czy tematyki przyjęcia. Jeżeli szukasz pomysłu na dekorację tortu zobacz nasze akcesoria do dekoracji i daj się zainspirować różnorodnymi produktami najwyższej jakości.

Fontanna tortowa dla dzieci

Fontanny tortowe to wspaniała zabawa nie tylko na urodzinowe przyjęcia. Wysokie snopy wyrzucanych iskier prezentują się zjawiskowo szczególnie przy zgaszonym świetle. To wyjątkowo efektowna dekoracja, szczególnie na tort weselny czy komunijny. Również okrągłe urodziny zasługują na piękną oprawę tortu z użyciem fontann tortowych. Race tortowe składają się z bibułki zapalnej, dekoracyjnej rurki i zaostrzonej końcówki, która ułatwia stabilne wbicie fontanny w tort. Wypełnienie stanowi materiał pirotechniczny, dzięki czemu po zapaleniu ujrzymy srebrzystą fontannę iskier. Jest to dodatek efektowny i bezpieczny w użyciu.