Toppery

Toppery

Toppery na tort

Toppery jako dekoracje to doskonały pomysł na torty weselne, urodzinowe i komunijne. Jednym prostym elementem wetkniętym w ciasto, możemy powiedzieć setki słów i jednym elementem sprawić, że zwykły tort stanie się jedyny w swoim rodzaju. Każdy tort na pewno powinien być smaczny i zachwycać swoimi aromatami. A co z wyglądem? Chyba każdy zgodzi się, że to równie istotny element tego słodkiego deseru. Pierwszy przecież reaguje nasz wzrok, gdy widzimy apetycznie wyglądające produkty, zaraz chcemy je zjeść. Dlatego tak ważne w tortach jest ich wygląd i użyte dekoracje, a toppery na tort to najprawdopodobniej najprostsze i najbardziej popularne ich elementy.

Toppery na tort urodzinowy, komunijny i tort weselny

Urodziny, wesele, Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia Święta to uroczystości, które pragniemy uczcić w sposób wyjątkowy i najpiękniejszy. Torty na takich spotkaniach rodzinnych to obowiązkowe elementy, a w szczególności personalizowane wypieki idealnie dopasowane do uroczystości. Toppery na tort sprawiają, że ozdobienie każdego tortu będzie dziecinnie proste. Bogaty wybór i różnego typu toppery to tortu, dostępne na naszej stronie pozwolą Ci bez trudu wybrać najlepsze dekoracje i stworzyć tort idealny. Nasze akcesoria cukiernicze również będą Ci potrzebne.

Topper na tort personalizowany

Dekoracje na tor mogą mieć charakter uniwersalny, odpowiadać konkretnej uroczystości lub być w pełni personalizowany. To wyjątkowe dekoracje, kto by nie chciał, aby ozdoby na torcie miały jego imię lub zdjęcie. Wiemy wtedy, że konkretne ciasto jest dla nas i tylko dla nas. To sprawia, że solenizant czuje się jeszcze ważniejszy, a przecież o to chodzi w czasie uroczystości. W zależności od zamówienia, toppery mogą być wykonane z papieru, drewna lub pleksi. Wybrany materiał decyduje o tym jaką mają wytrzymałość i jakie mogą mieć różne kolory. Bogactwo barw i modeli jest ogromna, dlatego każdy na pewno znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie. Gdy zamawiasz topper na tort nie zapomnij zobaczyć na nasze świeczki urodzinowe, to dekoracja której nie może zabraknąć na torcie.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników