Opakowania, pudełka, kartony

Opakowania, pudełka, kartony

Opakowania cukiernicze – na ciasta, tort i inne wypieki

Pieczesz, dekorujesz i częstujesz najbliższych wykonanymi własnoręcznie słodkościami? Jeżeli tak to musisz swoje wyroby również przewozić lub przechowywać. Najlepiej do tego nadają się opakowania cukiernicze wykonane specjalnie do słodkich produktów. Możesz w nich bez trudu bezpiecznie transportować swoje wypieki lub zrobić z nich wyjątkowy prezent dzięki dekoracyjnym opakowaniom. Opakowania, pudełka, kartony inne pojemniki cukiernicze to rozwiązanie dla Ciebie. Opakowania kartonowe i eleganckie pudełka na ciasta muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów, bezpiecznych w kontakcie ze spożywczymi produktami i przeznaczonych specjalnie do wyrobów cukierniczych.

Pudełka cukiernicze najlepsze do pakowania na wynos

W naszej ofercie znajdziecie pojemniki cukiernicze gotowe lub do samodzielnego składania, wykonane najczęściej z materiału, którym jest tektura lita. Dostępne są na naszej stronie w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Znajdziesz u nas modele pełne oraz dekoracyjne z okienkiem przez które widać spakowane ciasta. Dzięki bogatej ofercie wybierzesz produkt dla Ciebie idealny przeglądając opakowania, pudełka, kartony i inne pojemniki na naszej stronie. Pudełka na ciasto sprawdzą się również na inne słodkości. Bez trudu spakujesz do nich babeczki, muffinki i drobne ciasteczka. W większych modelach zmieścisz tort lub ciasto weselne i bezpiecznie zawieziesz tam gdzie trzeba. Gdy potrzebujesz większej ilości pudełek nie musisz martwić się o zajmowane przez nie miejsce. Praktycznie każde pudełko wysyłane jest nie rozłożone, przeznaczone do samodzielnego złożenia. Dzięki temu nie zajmują one cennego miejsca gdy z nich nie korzystasz.

Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się produkty i akcesoria cukiernicze, takie jak rękawy cukiernicze i szablony, przeznaczone do dekoracji ciast i tortów. Zobacz i przekonaj się jak mogą wyglądać Twoje kolejne wypieki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7