POSYPKA CHRUPKI RYŻOWE PEREŁKI miękkie Perłowe Błękitne 50g
8,99 zł
8 w magazynie
POSYPKA MIĘKKIE CHRUPKI PEREŁKI
kolor: perłowe błękitne
waga 50g +/- 1g
Miękka i delikatna posypka w kolorze błękitnym to idealny sposób na dekoracje tortów, wyrobów cukierniczych, pierników, muffinek, deserów i lodów.
Kilka sekund – Twoje ciasto lub babeczka wygląda pięknie i świątecznie.
Perełki dobrze trzymają się na kremach i lukrze, nie nasiąkają, nie tracą koloru i nie plamią kremu.
średnica kulek ok 5mm

Skład: cukier biały, mąka ryżowa, melasa, talk, środek do glazurowania cukierniczego Kapol, konserwant (kwas sorbinowy) E200, barwniki E133, E174.
Wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 1502/359,2 kcal, węglowodany 88,2g, tłuszcz 1,3g, białko 1,4g.
Posypka zapakowana w torebce z wygodnym zamykaniem strunowym (niewykorzystane perełki, można szczelnie zamknąć do ponownego użycia).
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 7080238830993 |
| Kod producenta | CHRUPKI RYŻOWE PEREŁKI Błękitne 50g |
| Marka | Udanewypieki |
| Nazwa handlowa | CHRUPKI RYŻOWE PEREŁKI Błękitne 50g |
| Rodzaj | ozdoby cukrowe |
| Typ | posypka |
| Kolor | niebieski |
| Waga (g) | 50 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
Marka
Udanewypieki
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.