PEREŁKI CUKROWE METALICZNE fuksja 5mm 25g
4,00 zł
Brak w magazynie
Opis
POSYPKA PEREŁKI CUKROWE METALICZNE fuksja 5mm
waga 25g +/- 1g
Perełki doskonale nadają się do dekoracji tortu, muffinek, ciastek, lodów, itp.
(średnica jednej perełki ok 5 mm)
Skład: ryż dmuchany, syrop cukrowy, skrobia, cukier puder, barwniki E174, E122, E131, woda, glazura Capol.
Perełki zapakowane w torebkę z wygodnym zamykaniem strunowym (niewykorzystane perełki, można szczelnie zamknąć do ponownego użycia).
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C i wilgotności względnej nie większej niż 75%.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,025 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 3762948114283 |
| Kod producenta | METALICZNE fuksja 5mm 25g |
| Marka | Udanewypieki |
| Nazwa handlowa | perełki fuksja 5mm |
| Rodzaj | ozdoby cukrowe |
| Typ | perełki |
| Waga (g) | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.05 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Shipping & Delivery

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.