PEREŁKI KULKI CUKROWE świąteczny mix ze złotem 10mm 50g
9,99 zł
5 w magazynie
EAN:
SKU:
20891050
Kategorie: Artykuły spożywcze, Boże Narodzenie, Perełki cukrowe, Posypki cukrowe i czekoladowe
Opis
PEREŁKI KULKI CUKROWE świąteczny mix ze złotem 10mm
waga 50g +/- 1g
kolory w mixie: ciemna zieleń, czerwony, biały, złoty

Perełki doskonale nadają się do dekoracji świątecznych wypieków, tortu, muffinek, ciastek, lodów, itp.
(średnica jednej perełki ok 10 mm)
Skład: ryż dmuchany, syrop cukrowy, skrobia kukurydziana, cukier puder, barwniki E102, E124, E174, środek glazurujący Capol ( szelak, loej palmowy, etanol).
Barwniki E102, E124 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Perełki zapakowane w torebkę z wygodnym zamykaniem strunowym (niewykorzystane perełki, można szczelnie zamknąć do ponownego użycia).
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C i wilgotności względnej nie większej niż 75%.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Kod producenta | perełki świąteczny mix ze złotem 10mm 50g |
| Marka | Udanewypieki |
| Nazwa handlowa | perełki świąteczny mix ze złotem 10mm 50g |
| Rodzaj | ozdoby cukrowe |
| Typ | perełki |
| Waga (g) | 50 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
| Średnica | 10 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Shipping & Delivery

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.