PEREŁKI CUKROWE METALICZNE miedziane 5mm – 25g
4,99 zł
17 w magazynie
POSYPKA PEREŁKI CUKROWE BŁYSZCZĄCE miedziane 5mm
waga 25g

Odkryj błyszczące perełki cukrowe w metalicznej miedzi! Dzięki średnicy wynoszącej 5mm są idealne na każdą okazję. Wyjątkowy złoto-miedziany kolor sprawia, że babeczki, cake pops i pączki nabiorą blasku. Idealne na luksusowe torty weselne, efektowne torty urodzinowe i uroczyste okazje.
Dodaj swoim wypiekom wyjątkowego wymiaru z tymi metallicznymi perełkami i zainspiruj się do tworzenia niezapomnianych słodkości!
Perełki doskonale nadają się do dekoracji tortu, muffinek, ciastek, lodów, itp.
(średnica jednej perełki ok 5 mm)
Skład: ryż dmuchany, cukier puder, skrobia kukurydziana, barwniki: E102, E124, E174, środek glazurujący Capol (szelak, olej roślinny, etanol).
Barwniki E102, E124 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie u dzieci.
Perełki zapakowane w torebkę z wygodnym zamykaniem strunowym (niewykorzystane perełki, można szczelnie zamknąć do ponownego użycia).
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C i wilgotności względnej nie większej niż 75%.

| Waga | 0,025 kg |
|---|---|
| Kod producenta | perełki miedziane 5mm 25g |
| Marka | Udanewypieki |
| Nazwa handlowa | perełki miedziane 5mm |
| Rodzaj | ozdoby cukrowe |
| Typ | perełki |
| Waga (g) | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.05 |
| Średnica | 5 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.