POSYPKA CUKROWA KONFETTI Błyszczący Mix Biały – 50g
5,99 zł
19 w magazynie
Opis
POSYPKA CUKROWA KONFETTI błyszczący biały Mix
w mixie: maczek, pałeczki, kółeczka, gwiazdki
waga 50g +/- 1g

Posypka doskonale nadaje się do dekoracji wypieków: tortu, muffinek, ciastek, lodów, itp.
Posypka zapakowana w torebce z wygodnym zamykaniem strunowym (niewykorzystane perełki, można szczelnie zamknąć do ponownego użycia).
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
skład: cukier biały, mąka pszenna, melasa, emulgator E476, środek glazurujący Capol (szelak, wosk carnauba), barwnik: E170. Bez GMO.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Kod producenta | Błyszczący Mix Biały – 50g |
| Marka | Udanewypieki |
| Nazwa handlowa | Błyszczący Mix Biały – 50g |
| Rodzaj | ozdoby cukrowe |
| Typ | posypka |
| Kolor | biały |
| Waga (g) | 50 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Shipping & Delivery

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.