Powergel

Powergel

Barwniki w żelu Powergel

Jeżeli pragniesz odkryć kolorowy wymiar Twoich wypieków musisz poznać barwniki spożywcze. Dzięki nim do Twojej kuchni wpuścisz nowe barwy i otworzysz drzwi nowych możliwości i umiejętności cukierniczych. Masy, kremy, ciasta i ciasteczka z dodatkiem barwników nabiorą nowych barw i wyjątkowego wyglądu. Barwnik w żelu bez problemu pozwoli wyczarować soczystą zieleń, ognistą czerwień i głębokie fiolety. Już czeka na ciebie pełna paleta zjawiskowych barw we wszystkich odcieniach.

Barwniki do ciast w żelu Power Gel Professional

Barwnik spożywczy w żelu pozwala na uzyskanie praktycznie każdego, koloru od jasnych refleksów po intensywne, głębokie barwy. Dzięki niemu barwienie mas, lukru królewskiego, marcepanu i bitej śmietany będzie dziecinnie proste. Barwniki spożywcze food colours dzięki swojej konsystencji doskonale łączą się z wybranymi produktami. Są również rozpuszczalne w wodzie więc możesz zastosować je do barwienia napojów, lodów i galaretek.

Markowe barwniki w żelu

Aby uzyskać oczekiwany odcień koloru należy dodawać do ciasta lub masy małe porcje barwnika i powtarzać tą czynność do uzyskania pożądanego koloru. Barwnik spożywczy w żelu marki Powergel jest produktem bardzo wydajnym, nie rozcieńcza masy i nie zmienia jej smaku i zapachu. Barwniki spożywcze po otwarciu możesz używać jeszcze przez pewien czas ale należy przechowywać je w chłodnym miejscu. Za ich trwałość odpowiada zastosowania substancja konserwująca, syrop glukozowy i regulator kwasowości czyli kwas cytrynowy. Są to produkty spożywcze, bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Pamiętaj jednak że nie nadają się do bezpośredniego spożycia więc pilnuj, aby zawsze stosować je jako dodatek a nie bazę.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników